SiM - Srbija i Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SiM - Srbija i Makedonija


 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Nasmejte se do placa :D

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Elemental
Admin
Elemental


Broj poruka : 17
Datum upisa : 14.01.2009
Godina : 31
Lokacija : Srbija

Nasmejte se do placa :D Empty
PočaljiNaslov: Nasmejte se do placa :D   Nasmejte se do placa :D Icon_minitimeČet Jan 15, 2009 1:31 pm

Tema vezana za viceve.....
Da pocnemo.
Piju kafu Engleskinja,Francuskinja i Srpkinja i dogovore se da kazu svojim muzevi da vise nece da rade po kuci,da oni malo pocnu da rade.
Dolazi Engleskinja
-Dzone ja vise necu da radim po kuci shvati da ne mogu,od sad ti cuvas decu,peres sudje,bacas smece,usavas i td.
On poludeo,vata se za glavu ne zna sta ces,kad sutra dan on nista ne radi , drugi dan pocelo lagano, treci dan kuca iznutra i spolja BLISTA....
Dolazi Francuskinja
-Zak ja vise necu da radim po kuci shvati da ne mogu,od sad ti cuvas decu,peres sudje,bacas smece,usavas i td.
On poludeo,vata se za glavu ne zna sta ces,kad sutra dan on nista ne radi , drugi dan pocelo lagano, treci dan kuca iznutra i spolja BLISTA....
Dolazi Srpkinja
-Milorade ja vise necu da radim po kuci shvati da ne mogu,od sad ti cuvas decu,peres sudje,bacas smece,usavas i td.
On poludeo vata se za glavu ne zna sta ce da radi.
Prvi dan nista ne vidim,drugi dan nista ne vidim,treci dan nista ne vidim
Cetvrti dan jedva na 1 oko.....

Pisi te slobodno viceve koji vam padnu na pamet samo idite reply Very Happy


Poslednji izmenio Elemental dana Pet Jan 16, 2009 12:05 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://srb-i-mak.forumsr.net
MaRtInEzZ

MaRtInEzZ


Broj poruka : 6
Datum upisa : 15.01.2009
Godina : 29

Nasmejte se do placa :D Empty
PočaljiNaslov: :D   Nasmejte se do placa :D Icon_minitimePet Jan 16, 2009 8:52 am

hahahaha dobar vic... Very Happy lol! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
 
Nasmejte se do placa :D
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
SiM - Srbija i Makedonija :: Zabava :: Vicevi-
Skoči na: